ویدئو پروژکتور
با ویدئو پروژکتور و انواع آن آشنا شوید
2019-01-26
ویدئو پروژکتور چیست
ویدئو پروژکتور چیست ؟
2019-04-08

نصب ویدئو پروژکتور هیتاچی در مجموعه رستوران های با ما

چرا استفاده از ویدئو پروژکتور در کافی شاپ ها و رستوران ها متداول شده است؟

آیا تا بحال به این موضوع فکر کرده اید که تماشای یک مسابقه فوتبال، با کیفیت بسیار بالا روی پرده نمایش در جمع دوستان یا خانواده تان در یک محیط متفاوت غیر از خانه مثل رستوران یا کافی شاپ چقدر می تواند هیجان انگیز باشد؟ مدت زیادی از به کار بردن ویدئو پروژکتور ها در محیط های نه چندان متداول نمی گذرد اما در همین مدت کوتاه استقبال بی نظیری از این تکنولوژی پیشرفته شده است. بسیاری از مراکز تفریحی، ورزشی و فرهنگی و هنری به منظور فراهم آوردن امکان پخش رسانه های تصویری با کیفیت بسیار بالا و جلب رضایت مراجعین و مشتریان خود از دستگاه ویدئو پروژکتور  بهره می برند.

نصب و راه اندازی پروژکتور در مجموعه رستوران های با ما

یکی از اولین مجموعه هایی که در سال های اخیر به منظور فرهنگ سازی و ایجاد فضای مفرح اقدام به نصب ویدئوپروژکتور در محیط رستوران خود جهت برقرای هرچه بیشتر رفاه برای مشتریان خود کرده است؛ مجموعه رستوران های با ما است.
رستوران با ما پس از بازخورد مناسبی که از مشتریان خود در خصوص استفاده در دیتا پروژکتور برای پخش رسانه های تصویری در رستوران خود دریافت کرد، تصمیم گرفت شعبه های یک و دو رستوران های خود در استان قم را به دو دستگاه پروژکتور هیتاچی مدل EX302N جهت پخش مستقیم مسابقات ورزشی تجهیز کند.

ویدئو پروژکتور هیتاچی

برخی از ویژگی های دیتا پروژکتور هیتاچی مدل CP-EX302N

علاوه بر توانمندی پخش تصویر با کیفیت HD و قدرت روشنایی، شفافیت و تفکیک تصویر مناسب این ویدئو پروژکتور، ویژگی های دیگری همچون عمر طولانی لامپ و خدمات پس از فروش و ضمانت ۵ ساله شرکت مهندسی نوآوران تحقیق از دلایل اصلی انتخاب مدلEX302N از سوی مدیران مجموعه رستوران های با ما بود.

منبع: وبسایت شرکت مهندسی نوآوران تحقیق