ویدئو پروژکتور
راهنمای خرید ویدئو پروژکتور
2018-12-16
کمترین و بیشترین قیمت برای لامپ ویدئو پروژکتور با طول عمر طولانی چقدر است؟
2019-01-02

تجهیز دبیرستان غیر دولتی تلاش به ویدئو پروژکتور هیتاچی

ویدئو پروژکتور
ویدئو پروژکتور چیست؟

ویدئو پروژکتور یکی از ابزار تعاملی است که این روزها به یکی از تجهیزات ارزشمند آموزشی در مدارس و آموزشگاه های هوشمند تبدیل شده است. با استفاده از دیتا ویدئو پروژکتور علاوه بر نمایش تصاویر بزرگ‌تر و گویاتر می توان دانش آموزان را تشویق به مشارکت بیشتر در آموزش کرد.

درباره دبیرستان غیر دولتی تلاش

دبیرستان غیر دولتی تلاش از ابتدای تاسیس خود هدف اصلی خود را برپایه تربیت افراد متخصص که با بهره گیری از بهترین تجهیزات آموزشی و تکنولوژی روز بتوانند مطالب درسی را به خوبی فراگرفته و به جامعه خود خدمت کنند؛ بنا نهاده است.

مدیران دبیرستان تلاش با علم بر اینکه استفاده از ویدئو پروژکتور در پیشبرد اهداف آموزشی نقش بسزایی دارد، بررسی های گسترده ای انجام دادند و به این نتیجه رسیدند که دیتا پروژکتور ی نیاز دارند که علاوه بر دارا بودن قدرت تفکیک بالا، پوشش رنگ مناسب، طول عمر لامپ بالا و روشنایی و شفافیت تصویر مناسب، امکاناتی همچون قابلیت ارسال تصویر به صورت مستقیم از دستگاه های دیگر، دارا بودن پورت شبکه برای پخش تصاویر و امکان اصلاح زاویه تصویر از چهار جهت را داشته باشد.

 

ویدئو پروژکتور هیتاچی

 

خدمات پس از فروش شرکت مهندسی نوآوران تحقیق

مشاورین شرکت مهندسی نوآوران تحقیق نیز با توجه به این خصوصیات، یک  عدد دیتا پروژکتور هیتاچی مدل    WX4042WN را برای سالن آمفی تئاتر این دبیرستان پیشنهاد دادند؛ که با توجه به قدرتمندی دستگاه، یکسال گارانتی و ۵ سال خدمات پس از فروش شرکت نوآوران تحقیق، مورد تایید قرار گرفت و در سالن آمفی تئاتر دبیرستان تلاش نصب و راه اندازی گردید.

منبع: وبسایت شرکت مهندسی نوآوران تحقیق